Sukces na Targach STOOM Kielce 2023: Prezentacja Robotów Przemysłowych Fanuc i Panasonic

Sukces na Targach STOOM Kielce 2023: Prezentacja Robotów Przemysłowych Fanuc i Panasonic

Targi STOOM Kielce 2023 stały pod znakiem innowacji w automatyzacji przemysłowej. Prezentowaliśmy nasze najnowsze roboty przemysłowe, w tym Fanuc 100iB, CubeBox, Fanuc 200iD/7L i Panasonic TA 1400, które zachwyciły odwiedzających.

Podsumowanie Targów STOOM Kielce 2023:

W tegorocznej edycji targów STOOM Kielce nasze stoisko z robotami przemysłowymi przyciągało znaczną uwagę. Prezentowaliśmy cztery kluczowe urządzenia, które podkreślały nasze zaangażowanie w innowacje i technologiczne liderstwo.

Fanuc 100iB: Robot ten wyróżniał się wszechstronnością i precyzją, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. Demonstracja jego zdolności do szybkiego i precyzyjnego manipulowania obiektami była dla wielu odwiedzających fascynująca.

Robota CubeBox: Jego kompaktowy design i zaawansowane algorytmy sterowania zrobiły wrażenie na gościach szukających innowacyjnych rozwiązań automatyzacji. Był to przykład, jak nowoczesna technologia może zrewolucjonizować procesy produkcyjne.

Robot Spawający Fanuc 200iD/7L na Przejeździe: Prezentacja tego robota spawającego, zamontowanego na przejeździe, ukazywała nowoczesne technologie w dziedzinie spawania. Jego zdolność do obsługi dużych elementów z zachowaniem wysokiej jakości spoiny przyciągała uwagę specjalistów.

Panasonic TA 1400: Robot ten, znany z niezawodności i precyzji w zastosowaniach spawalniczych, również cieszył się zainteresowaniem. Demonstracje jego możliwości podkreślały zaawansowanie technologiczne w automatyzacji spawalnictwa.

Podsumowując, nasz udział w targach STOOM Kielce 2023 był ogromnym sukcesem. Prezentacja naszych nowoczesnych robotów przemysłowych zrobiła duże wrażenie na uczestnikach, co potwierdza naszą pozycję jako lidera innowacji w automatyzacji przemysłowej. Wysoka frekwencja i entuzjastyczne opinie uczestników świadczą o znaczeniu naszych technologii dla przyszłości branży. Nasze stoisko było miejscem, gdzie przyszłość spotykała się z praktyką, a innowacje były na wyciągnięcie ręki dla wszystkich zainteresowanych rozwojem przemysłowym.

Najnowsze wpisy

Wielki Sukces w Sprzedaży! - Roboty KUKA

2024-05-06 15:32:31

Wielki Sukces w Sprzedaży! - Roboty KUKA

Nowa linia robotów KUKA przynosi rewolucję w przemyśle automatyzacyjnym. Zainteresowanie wykracza daleko poza granice kraju, wskazując...

Czytaj dalej
11 Robotów Kuka - nowości w Inter-Plast

2024-05-06 12:26:09

11 Robotów Kuka - nowości w Inter-Plast

W obecnym dynamicznym środowisku przemysłowym, automatyzacja procesów jest kluczowym czynnikiem gwarantującym efektywność i konkurencyjność produkcji. Nasza...

Czytaj dalej
Automatyzacja produkcji - Szlifowanie za pomocą robota Kuka

2024-02-27 14:27:39

Automatyzacja produkcji - Szlifowanie za pomocą robota Kuka

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie przemysłu, automatyzacja procesów produkcyjnych staje się kluczowym elementem zapewniającym firmom...

Czytaj dalej