O nas

O nas

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym.

Firma INTER-PLAST Andrzej Bodziachowski powstała w 1995 r. W 2017 roku doszło do jej fuzji z utworzoną w 2012 spółką córką - INTER-PLAST Zuzanna Bodziachowska-Kluza, która obecnie kontynuuje działalność o dotychczasowym profilu.

W ofercie mamy ponad 100 maszyn w tym około 60 robotów. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów t.j. elektroników, mechaników, hydraulików zajmujących się naprawami oraz serwisowaniem naszych maszyn. Maszyny sprzedajemy z gwarancją odbioru technicznego. Gwarantujemy również serwis techniczno-naprawczy każdej kupionej u nas maszyny.

Od października 2023 nasza firma stała się oficjalnym przedstawicielem na Polskę producenta Golden Fiber Laser - Wycinarki Laserowe Fiber wprowadzając do oferty nowe maszyny do laserowej obróbki blachy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz rozwijającej się branży automatyzacji coraz większą część naszej oferty zajmują roboty przemysłowe. W dobie wysokich kosztów związanych z zatrudnianiem nowych pracowników oraz niedoborem na rynku pracy jest to jedyny sposób na utrzymanie wysokiej wydajności w produkcji i nie zachwianą realizację zobowiązań wynikających z zawartych umów.

Dzięki znajomości wielu systemów sterowania, wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu oraz obsłudze maszyn CNC, w tym robotów przemysłowych nasi specjaliści z łatwością wdrażają skomplikowane projekty u naszych Klientów. Po uruchomieniu zapewniamy szkolenie w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji zakupionych u nas robotów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Najnowsze wpisy

Automatyzacja produkcji - Szlifowanie za pomocą robota Kuka

2024-02-27 14:27:39

Automatyzacja produkcji - Szlifowanie za pomocą robota Kuka

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie przemysłu, automatyzacja procesów produkcyjnych staje się kluczowym elementem zapewniającym firmom...

Czytaj dalej
Sukces na Targach STOOM Kielce 2023: Prezentacja Robotów Przemysłowych Fanuc i Panasonic

2024-01-11 15:19:56

Sukces na Targach STOOM Kielce 2023: Prezentacja Robotów Przemysłowych Fanuc i Panasonic

Targi STOOM Kielce 2023 stały pod znakiem innowacji w automatyzacji przemysłowej. Prezentowaliśmy nasze najnowsze roboty przemysłowe,...

Czytaj dalej
Cykliczne dni otwarte w INTER-PLAST

2024-01-04 09:01:29

Cykliczne dni otwarte w INTER-PLAST

Odkryj innowacyjne rozwiązania przemysłowe! Nasze dni otwarte w INTER-PLAST były pełne prezentacji nowoczesnych robotów do spawania,...

Czytaj dalej