Bearbeitungszeit der Bestellung

Bearbeitungszeit der Bestellung

Lesen Sie vor dem Kauf die auf der Website bereitgestellten Informationen.

Informacje dotyczące czasu wysyłki towaru znajdują się w opisie każdego z produktów. Czas realizacji zamówienia może różnić się w zależności od rodzaju towaru. Wszystkie produkty staramy się wysłać najszybciej jak jest to możliwe. W przypadku płatności przelewem towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Z przyczyn niezależnych od sprzedającego termin dostawy lub realizacji zamówienia może ulec zmianie, o czym kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany. Opóźnienia w dostawie wynikające z przyczyn niezależnych od sprzedającego nie uprawniają do nie przyjęcia dostawy lub innych roszczeń. Jeśli niedostarczenie towaru nastąpiło z winy kupującego, kolejna dostawa odbywa się za dodatkową opłatą uiszczaną z góry przez kupującego, chyba że w drodze wyjątku ustalono inaczej.

Aktuelle Nachrichten

Industrieroboter - Schweißtechniken und -methoden

2024-06-11 13:40:01

Industrieroboter - Schweißtechniken und -methoden

Industrieroboter revolutionieren die Produktionsprozesse, insbesondere im Bereich des Schweißens. Moderne Schweißroboter, ausgestattet mit MIG-, MAG- und...

mehr lesen
Steuerungssysteme - Roboter der Firma KUKA

2024-06-07 12:04:33

Steuerungssysteme - Roboter der Firma KUKA

Die Firma KUKA, gegründet im Jahr 1898, ist ein globaler Marktführer im Bereich der industriellen Automatisierung...

mehr lesen
Großer Verkaufserfolg! - KUKA-Roboter

2024-05-06 15:32:31

Großer Verkaufserfolg! - KUKA-Roboter

Die neue Linie der KUKA-Roboter bringt eine Revolution in der Automatisierungsindustrie. Das Interesse geht weit über...

mehr lesen