Sukces na Targach STOOM Kielce 2023: Prezentacja Robotów Przemysłowych Fanuc i Panasonic

Sukces na Targach STOOM Kielce 2023: Prezentacja Robotów Przemysłowych Fanuc i Panasonic

Targi STOOM Kielce 2023 stały pod znakiem innowacji w automatyzacji przemysłowej. Prezentowaliśmy nasze najnowsze roboty przemysłowe, w tym Fanuc 100iB, CubeBox, Fanuc 200iD/7L i Panasonic TA 1400, które zachwyciły odwiedzających.

Podsumowanie Targów STOOM Kielce 2023:

W tegorocznej edycji targów STOOM Kielce nasze stoisko z robotami przemysłowymi przyciągało znaczną uwagę. Prezentowaliśmy cztery kluczowe urządzenia, które podkreślały nasze zaangażowanie w innowacje.

Fanuc 100iB: Robot ten wyróżniał się wszechstronnością i precyzją, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. Demonstracja jego zdolności do szybkiego i precyzyjnego manipulowania obiektami była dla wielu odwiedzających fascynująca.

Robota CubeBox: Jego kompaktowy design i zaawansowane algorytmy sterowania zrobiły wrażenie na gościach szukających innowacyjnych rozwiązań automatyzacji. Był to przykład, jak nowoczesna technologia może zrewolucjonizować procesy produkcyjne.

Robot Spawający Fanuc 200iD/7L na Przejeździe: Prezentacja tego robota spawającego, zamontowanego na przejeździe, ukazywała nowoczesne technologie w dziedzinie spawania. Jego zdolność do obsługi dużych elementów z zachowaniem wysokiej jakości spoiny przyciągała uwagę specjalistów.

Panasonic TA 1400: Robot ten, znany z niezawodności i precyzji w zastosowaniach spawalniczych, również cieszył się zainteresowaniem. Demonstracje jego możliwości podkreślały zaawansowanie technologiczne w automatyzacji spawalnictwa.

Podsumowując, nasz udział w targach STOOM Kielce 2023 był ogromnym sukcesem. Prezentacja naszych nowoczesnych robotów przemysłowych zrobiła duże wrażenie na uczestnikach, co potwierdza naszą pozycję jako lidera innowacji w automatyzacji przemysłowej. Wysoka frekwencja i entuzjastyczne opinie uczestników świadczą o znaczeniu naszych technologii dla przyszłości branży. Nasze stoisko było miejscem, gdzie przyszłość spotykała się z praktyką, a innowacje były na wyciągnięcie ręki dla wszystkich zainteresowanych rozwojem przemysłowym.

Recent news

Production Automation - Sanding with a KUKA Robot

2024-02-27 14:27:39

Production Automation - Sanding with a KUKA Robot

In today's dynamically evolving industrial world, the automation of production processes becomes a key element in...

read more
Cykliczne dni otwarte w INTER-PLAST

2024-01-04 09:01:29

Cykliczne dni otwarte w INTER-PLAST

Odkryj innowacyjne rozwiązania przemysłowe! Nasze dni otwarte w INTER-PLAST były pełne prezentacji nowoczesnych robotów do spawania,...

read more