Cykliczne dni otwarte w INTER-PLAST

Cykliczne dni otwarte w INTER-PLAST

Odkryj innowacyjne rozwiązania przemysłowe! Nasze dni otwarte w INTER-PLAST były pełne prezentacji nowoczesnych robotów do spawania, przenoszenia, frezowania i więcej. Sprawdź, co mogą dla Ciebie zrobić nasze zaawansowane technologie!

W trakcie tych wydarzeń mieliśmy okazję zaprezentować naszą szeroką gamę nowych i używanych robotów przemysłowych, obejmujących nowe modele marki OKIO do spawania mig, tig, laserowego oraz używanych robotów renomowanych producentów takich jak KUKA, Motoman, Fanuc, Stäubli i inni. Nasze maszyny są dostosowane do różnorodnych zastosowań, obejmujących spawanie, przenoszenie, frezowanie i wiele więcej. Dodatkowo, oferujemy również wysokiej jakości ręczne spawarki laserowe.

Podczas dni otwartych w INTER-PLAST zorganizowaliśmy prezentacje, podczas których mogli Państwo zobaczyć nasze urządzenia w akcji. To była doskonała okazja, aby poznać ich możliwości oraz porozmawiać z naszymi doświadczonymi specjalistami na temat konkretnych potrzeb przemysłowych.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim odwiedzającym za ich zainteresowanie oraz zaangażowanie w dyskusje dotyczące naszych produktów. Możliwość dzielenia się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat zaawansowanych rozwiązań przemysłowych była dla nas niezwykle cenna.

Podczas dni otwartych byliśmy również dumni z możliwości zaprezentowania różnorodności i wszechstronności naszej oferty. Chcieliśmy pokazać, jak nasze roboty i maszyny mogą znacząco wpłynąć na efektywność i jakość pracy w różnych branżach przemysłowych.

Cieszą nas także pozytywne opinie odwiedzających na temat naszej obsługi klienta oraz możliwość zaprezentowania konkurencyjnych cen naszych urządzeń. Chcemy, aby każdy, kto odwiedza INTER-PLAST, mógł czuć się pewnie, że otrzymuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wsparcie, doradztwo i serwis na najwyższym poziomie.

W trakcie dni otwartych nie zapomnieliśmy o komforcie naszych gości, oferując catering, co pozwoliło wszystkim delektować się wydarzeniem w pełni skupiając się na prezentowanej ofercie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas ostatnich dni otwartych. Wciąż jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, dalsze rozmowy i konsultacje dotyczące naszych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, gdzie informujemy o nadchodzących wydarzeniach oraz nowościach w naszej ofercie.

Najnowsze wpisy

Wielki Sukces w Sprzedaży! - Roboty KUKA

2024-05-06 15:32:31

Wielki Sukces w Sprzedaży! - Roboty KUKA

Nowa linia robotów KUKA przynosi rewolucję w przemyśle automatyzacyjnym. Zainteresowanie wykracza daleko poza granice kraju, wskazując...

Czytaj dalej
11 Robotów Kuka - nowości w Inter-Plast

2024-05-06 12:26:09

11 Robotów Kuka - nowości w Inter-Plast

W obecnym dynamicznym środowisku przemysłowym, automatyzacja procesów jest kluczowym czynnikiem gwarantującym efektywność i konkurencyjność produkcji. Nasza...

Czytaj dalej
Automatyzacja produkcji - Szlifowanie za pomocą robota Kuka

2024-02-27 14:27:39

Automatyzacja produkcji - Szlifowanie za pomocą robota Kuka

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie przemysłu, automatyzacja procesów produkcyjnych staje się kluczowym elementem zapewniającym firmom...

Czytaj dalej