Cyclical open days at INTER-PLAST

Cyclical open days at INTER-PLAST

Discover innovative industrial solutions! Our open days at INTER-PLAST were full of presentations of modern robots for welding, handling, milling and more. Check out what our advanced technologies can do for you!

W trakcie tych wydarzeń mieliśmy okazję zaprezentować naszą szeroką gamę nowych i używanych robotów przemysłowych, obejmujących nowe modele marki OKIO do spawania mig, tig, laserowego oraz używanych robotów renomowanych producentów takich jak KUKA, Motoman, Fanuc, Stäubli i inni. Nasze maszyny są dostosowane do różnorodnych zastosowań, obejmujących spawanie, przenoszenie, frezowanie i wiele więcej. Dodatkowo, oferujemy również wysokiej jakości ręczne spawarki laserowe.

Podczas dni otwartych w INTER-PLAST zorganizowaliśmy prezentacje, podczas których mogli Państwo zobaczyć nasze urządzenia w akcji. To była doskonała okazja, aby poznać ich możliwości oraz porozmawiać z naszymi doświadczonymi specjalistami na temat konkretnych potrzeb przemysłowych.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim odwiedzającym za ich zainteresowanie oraz zaangażowanie w dyskusje dotyczące naszych produktów. Możliwość dzielenia się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat zaawansowanych rozwiązań przemysłowych była dla nas niezwykle cenna.

Podczas dni otwartych byliśmy również dumni z możliwości zaprezentowania różnorodności i wszechstronności naszej oferty. Chcieliśmy pokazać, jak nasze roboty i maszyny mogą znacząco wpłynąć na efektywność i jakość pracy w różnych branżach przemysłowych.

Cieszą nas także pozytywne opinie odwiedzających na temat naszej obsługi klienta oraz możliwość zaprezentowania konkurencyjnych cen naszych urządzeń. Chcemy, aby każdy, kto odwiedza INTER-PLAST, mógł czuć się pewnie, że otrzymuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wsparcie, doradztwo i serwis na najwyższym poziomie.

W trakcie dni otwartych nie zapomnieliśmy o komforcie naszych gości, oferując catering, co pozwoliło wszystkim delektować się wydarzeniem w pełni skupiając się na prezentowanej ofercie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas ostatnich dni otwartych. Wciąż jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, dalsze rozmowy i konsultacje dotyczące naszych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, gdzie informujemy o nadchodzących wydarzeniach oraz nowościach w naszej ofercie.

Recent news

Great Sales Success! - KUKA Robots

2024-05-06 15:32:31

Great Sales Success! - KUKA Robots

The new line of KUKA robots brings a revolution to the automation industry. The interest extends...

read more
11 KUKA Robots - New Additions at Inter-Plast

2024-05-06 12:26:09

11 KUKA Robots - New Additions at Inter-Plast

In today's dynamic industrial environment, process automation is a key factor ensuring production efficiency and competitiveness....

read more
Production Automation - Sanding with a KUKA Robot

2024-02-27 14:27:39

Production Automation - Sanding with a KUKA Robot

In today's dynamically evolving industrial world, the automation of production processes becomes a key element in...

read more