Wielki Sukces w Sprzedaży! - Roboty KUKA

Wielki Sukces w Sprzedaży! - Roboty KUKA

Nowa linia robotów KUKA przynosi rewolucję w przemyśle automatyzacyjnym. Zainteresowanie wykracza daleko poza granice kraju, wskazując na globalną potrzebę zaawansowanych rozwiązań produkcyjnych. Nasza firma, z bogatym doświadczeniem i długoterminową strategią, dąży do dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Wstęp

W ostatnim artykule przybliżyliśmy Państwo nasz nowy asortyment – 11 zaawansowanych robotów KUKA.
Roboty Kuka są światowym liderem w dziedzinie robotyki przemysłowej, a ich renoma opiera się na ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniu. Stanowią przykład innowacyjności i efektywności w automatyzacji przemysłowej. Dzięki swojej ładowności, precyzji oraz niezawodności są idealnymi narzędziami do zastosowania w ramach Przemysłu 4.0, gdzie wymagane są nowoczesne rozwiązania przemysłowe.
 

Ogromne zainteresowanie robotami KUKA - Zagraniczni Klienci


Wprowadzenie nowego asortymentu, obejmującego 11 zaawansowanych robotów KUKA okazało się spektakularnym sukcesem. 
Od momentu ogłoszenie sprzedaży, otrzymaliśmy bardzo dużo zapytań zarówno ze strony krajowych, jak i międzynarodowych klientów. 

Po przeprowadzeniu wielu rozmów i negocjacji, z dumą możemy ogłosić, iż wszystkie dostępne roboty zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilku tygodni od premiery. Wielu klientów, nawet z bardzo odległych rejonów świata przyjechało specjalnie po to, by odwiedzić naszą firmę, co tylko podkreśla globalne zainteresowanie robotami KUKA jak i ich reputację na arenie międzynarodowej. Jednym z przykładów tego zainteresowania było nasze ostatnie zamówienie na 8 robotów KR280/R3080, które trafiły do klienta w Serbii. 
 

Poniżej zdjęcia obrazujące proces załadunku robotów


Uwagę klientów do robotów KR280/R3080, przyciągały imponujące parametry techniczne. Te potężne maszyny, wyprodukowane w 2021 roku, stanowią szczyt inżynierii i innowacji w dziedzinie robotyki przemysłowej. Ich zasięg, ładowność i precyzja sprawiają, że są idealnym wyborem dla przedsiębiorstw dążących do optymalizacji swoich procesów produkcyjnych.

Najważniejsze parametry KUKA KR280/R3080 

  • Rok produkcji: 2021
  • Stan: Używany
  • Maksymalny zasięg: 3076 mm
  • Ładowność znamionowa: 280 kg
  • Maksymalne obciążenie: 356 kg
  • Liczba osi: 6
  • Sterowanie: KR C4
  • Wyposażony w pilot o numerze seryjnym: 3089845Sprzedaż na terenie Polski

Pozostałe modele  KR210/R2700  oraz KR360/R2830/FLR -  cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem na terenie Polski


KR360/R2830/FLR Wielofunkcyjność i Elastyczność. 
Ten wszechstronny robot oferuje unikalną kombinację wysokiej wydajności, elastyczności i niezawodności. Z maksymalnym zasięgiem wynoszącym 2826 mm i ładownością znamionową na poziomie 360 kg, KR360/R2830/FLR jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących rozwiązania, które może obsłużyć zarówno lekkie, jak i ciężkie materiały z równą łatwością.
 

KUKA KR210/R2700: Wydajność i Precyzja
Model ten wyróżnia się doskonałą wydajnością i precyzją. Zaprojektowany z myślą o różnorodnych zastosowaniach, KR210/R2700 oferuje maksymalny zasięg wynoszący 2700 mm i ładowność znamionową na poziomie 210 kg. Jest to doskonały wybór dla przedsiębiorstw, które poszukują wszechstronnego narzędzia do automatyzacji procesów produkcyjnych.
 

Podsumowanie:

Wprowadzenie różnorodnych modeli robotów KUKA przyniosło znaczące korzyści dla naszych klientów. Zarówno KR210/R2700, jak i KR360/R2830/FLR oferują unikalne cechy i parametry, które mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań różnych branż i sektorów przemysłu. Ich sprzedaż stanowi jedynie początek naszej długoterminowej strategii dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań automatyzacyjnych dla przedsiębiorstw. Oczekujemy, że wraz z rozwojem technologii i wzrostem zapotrzebowania na innowacyjne rozwiązania, nasza oferta będzie się stale poszerzać, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.

Najnowsze wpisy

Roboty Przemysłowe - Techniki i Metody Spawania

2024-06-11 13:40:01

Roboty Przemysłowe - Techniki i Metody Spawania

Roboty przemysłowe rewolucjonizują procesy produkcyjne zwłaszcza w obszarze spawania. Nowoczesne roboty spawalnicze, wyposażone w technologie MIG,...

Czytaj dalej
Układy Sterowania - Roboty Firmy KUKA

2024-06-07 12:04:33

Układy Sterowania - Roboty Firmy KUKA

Firma KUKA, założona w 1898 roku, to globalny lider w dziedzinie automatyzacji przemysłowej i robotyki. Specjalizuje...

Czytaj dalej
11 Robotów Kuka - nowości w Inter-Plast

2024-05-06 12:26:09

11 Robotów Kuka - nowości w Inter-Plast

W obecnym dynamicznym środowisku przemysłowym, automatyzacja procesów jest kluczowym czynnikiem gwarantującym efektywność i konkurencyjność produkcji. Nasza...

Czytaj dalej